Kontakt

Ocenianie opisowe dla kształcenia zintegrowanego w SKF

W dniu dzisiejszym został uruchomiony  w systemie SKF moduł oceniania opisowego dla kształcenia zintegrowanego.
Moduł posiada wbudowaną bazę ponad 1000 sprawdzonych metodycznie wyrażeń oceniających (jest to baza, dostępna również w produkcie Ocenianie Opisowe LIBRUS, z którego korzysta kilkadziesiąt tysięcy nauczycieli 1-3, która została dodatkowo poszerzona o obszar związany z ocenianiem bezpieczeństwa oraz języka obcego nowożytnego). Moduł umożliwia publikowanie ocen opisowych dla rodziców oraz ich automatyczne generowanie za zadany okres na podstawie cząstkowych ocen opisowych, wystawianych przez nauczycieli 1-3. Dzięki wykorzystaniu oceniania opisowego w systemie SKF, szkoła zyskuje możliwość nawiązania jeszcze systematyczniejszej niż dotychczas współpracy z rodzicami uczniów  klas 1-3 oraz pełnego wykorzystania wszystkich możliwości dzienników elektronicznych w klasach kształcenia zintegrowanego.
System SKF jest pierwszym w Polsce dziennikiem elektronicznym, który został w pełni dopasowany do potrzeb kształcenia zintegrowanego.
Moduł jest bezpłatny oraz został już automatycznie zainstalowany w Państwa systemach. Więcej informacji na jego temat można znaleźć w systemie pomocy.

 Ostatnia aktualizacja: 26.02.2009

 

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.