Kontakt

Oficjalny raport z akcji Twoja szkoła 2008

W imieniu Fundacji ROSA oraz swoim dziękujemy Państwu za udział w naszej akcji i już teraz zapraszamy do udziału w jej kolejnej edycji!

Oficjalny raport z akcji Twoja szkoła 2008 został zamieszczony na stronie internetowej fundacji WWW.fundacjarosa.org.

W najbliższym czasie firma LIBRUS, będąca partnerem fundacji, skontaktuje się ze wszystkimi placówkami, które otrzymały środki od darczyńców. W pierwszej kolejności otrzymają Państwo szczegółowy raport z wyszczególnieniem każdej wpłaty, która została ofiarowana oraz przekazana na konto fundacji przez właściwe dla Państwa siedziby Urzędy Skarbowe. Krokiem kolejnym będzie ustalenie sposobu rozdysponowania środków dla poszczególnych placówek.

Wszystkie pytania oraz bieżącą korespondencję w sprawie akcji Twoja Szkoła prosimy kierować drogą elektroniczną na adres partner@fundacjarosa.pl lub fundacjarosa@librus.pl koniecznie umieszczając w temacie identyfikator szkoły (ten sam numer, który wpisywany był przez rodziców na zeznaniach podatkowych).

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2008

Lumen

PCG Akademia

Squla

WSiP

Uniqa

WDB

AIG

Plagiat.pl

MegaMatma

KND

DD

PCG

MEDICOVER

iq.pl

aSc

PayU

AXA

Interrisk

widok klasyczny
x

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.